"נמכור את הווילה בהוד השרון ונעבור לסביון"

[ad_1]

שנה חלפה מאז העמידה משפחת רפאלי למכירה את האחוזה המפוארת בשכונת רמת הדר הממוקמת במערב הוד השרון, עם תג מחיר של 21 מיליון שקל. בינתיים פרץ משבר הקורונה, שהוביל להאטה בשוק היוקרה; כעת, כך נודע לכלכליסט, סיים רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, הליך של פיצול החלקה (באופן חוקי) לשני מגרשים נפרדים, שניתן למכור בנפרד.

 

קראו עוד בכלכליסט:

 


בית משפחת רפאלי בהוד השרון צילום: יאיר שגיא

 כאמור, האחוזה שמציעה משפחת רפאלי למכירה כוללת מגרש בן 2.4 דונם, ובו בריכת שחייה באורך 15 מטר, ג'קוזי, מטבח חיצוני ושני בתי מגורים בשטח כולל של 363 מ"ר. האחוזה כוללת שש חניות מקורות, והמגרש מוקף חומה לכל אורכו ומרושת במצלמות ומערכות אזעקה. 

 


צילום: רפי רפאלי

 לדברי רפאלי, "יש מתעניינים כל הזמן, גם בתקופת הקורונה, וגם בימים האחרונים. אני לא מתכוון לרדת במחיר בגלל הקורונה, כי זה בית מיוחד, והוא מיועד למי שמחפש בית מיוחד. אבל בגלל שקשה למצוא קונים בסכום של 21 מיליון שקל, החלטתי לפצל את החלקה לשני מגרשים נפרדים, והיום ניתן לקנות את שני הבתים בנפרד".  


צילום: רפי רפאלי

 בהתאם להליך הפיצול שהסתיים לאחרונה, ניתן לרכוש מגרש בגודל 1.4 דונם, ועליו בית מגורים בן 250 מ"ר במפלס אחד ובריכת שחייה צמודה, תמורת 12 מיליון שקל. הבית, שנבנה לפני 18 שנה, שופץ בשנת 2010. בנוסף ניתן לקנות את המגרש הצמוד ששיטחו דונם, ועליו בית מגורים בשטח 113 מ"ר שנבנה ב-2010 – גם הוא במפלס אחד, תמורת 10 מיליון שקל.

 


צילום: רפי רפאלי

 "בעבר הוד השרון היתה ישוב עם צביון כפרי, בשנים האחרונות זה השתנה והיום אני רוצה לעבור לסביון. יש לי שם חברים ואני אוהב את הישוב", אומר רפאלי. "אני בשום מצב לא אעבור לגור בדירה של ארבע קירות, ולא רק בגלל הקורונה והסגר. יש לי בעלי חיים, ואני מחובר לאדמה".

 


צילום: רפי רפאלי

 שרון מרוז, הבעלים של משרד התיווך שרוני נדל"ן, המתמחה בבתי יוקרה בהוד השרון וישובי הסביבה ומשווק את הנכס של משפחת רפאלי, מסביר כי "רמת הדר היא השכונה הכי מבוקשת בהוד השרון, מאופיינת באוכלוסיה ממעמד סוציואקונומי גבוה, כל הבתים בה צמודי קרקע, והמחירים בה נעים בין 10,000-12,000 שקל למ"ר קרקע".

 


צילום: רפי רפאלי

 


מרוז מוסיף כי "הנכס של משפחת רפאלי בשלמותו פונה לקהל יחסית מצומצם, ועל כן הפיצול שלו לשתי כתובות נפרדות מרחיב את קהל הרוכשים שיכולים לרכוש צמוד קרקע בשכונה. כמו כן, הנכס מהוון ל-47 שנים, בניגוד לנכסים אחרים בשכונה, שיש קושי להציע אותם למכירה כל עוד ללא נעשה היוון מול רשות מקרקעי ישראל". באשר למשבר הקורונה, מסביר מרוז כי כיום קהל הרוכשים של בתים מסוג זה מורכב מישראלים, ולא מתושבי חוץ. "קהל הרוכשים בתקופה הנוכחית של בתי יוקרה בהוד השרון והמושבים בסביבה, הוא של ישראלים צעירים יחסית, שעשו אקזיט או הצליחו בעסקים, לצד ישראלים חוזרים שהתגוררו בשנים האחרונות בחו"ל והחליטו לחזור לישראל".

[ad_2]
קישור לכתבת המקור

אולי יעניין אותך...

אושרה תוכנית קבוצת ביג לבניית 5 מגדלי תעסוקה במקום מפעל קניאל בפ"ת

[ad_1] הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז, בראשות שירה ברנד, החליטה להפקיד להתנגדויות הציבור תוכנית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *