אודות iNadlan

מה סוד ההצלחה? "לקנות בזול ולמכור ביוקר" – הטיפ יקר הערך מגיע ישירות מג'ים רוג'רס, גורו השקעות ופרשן פיננסי מהמוכרים בעולם. בעוד שקיימים פרויקטים יקרים שמחירם נותר כמעט זהה לזה שלפני המשבר, המומחים ב-iNadlan מזהים את אלו שאפשר לקנות במחיר אטרקטיבי, כשהכוונה ברורה: להרוויח מהשכרה לתיירים, השכרה לתושבי המקום או למכור ביוקר, בבוא היום. 

יש מומחים בכלכלה שטוענים שהמרוויחים הגדולים ממשבר הקורונה הם שני ענפים: תעשיית תוספי התזונה והשקעות הנדל"ן. אז נכון, המצב שם בחוץ לא פשוט, אבל אם חשוב לך ליצור וודאות ושקט כלכלי לטווח הרחוק, חשוב להרים את הראש ולבחון את האפשרויות האטרקטיביות שנמצאות ממש מול עיניך. 

השיטה שמאחורי ההצלחה

לצאת במהלך פיננסי משמעותי בימים אלו זה לא טריוויאלי, דווקא בגלל זה חשוב שילווה אותך האדם הנכון, עם המתודה המוכחת להצלחה; מאחורי הצלחות הנדל"ן עומד ארוין מזור, איש עסקים בעל ותק ומוניטין מרשים בהשקעות חכמות ומניבות. ארוין רותם לטובת iNadlan שורת הצלחות כמנהל בעולמות הפיתוח תוכנה וניהול פרוייקטים בקנה מידה ארצי ובינלאומי; את הניסיון הניהולי והפיקודי שלו, ארוין מתעל ומתרגם לעמידה ביעדים, עמידה בלוחות זמנים והצלחה פיננסית. 

סט הכישורים הייחודי של iNadlan מאפשר לך לקחת חלק בהצלחה:

  • למשקיעים: גישה לפרויקטים אקסלוסיביים ורווחיים במיוחד, עם ליווי מקצועי צמוד והקפדה על סטנדרנטים גבוהים של מינוף. 
  • ליזמים: היכולת של ארוין, שעומד בראש החברה, לגייס את סכום הכסף ההתחלתי להזנקת פרויקטים. היכולת הזו היא לא פחות מ-Game Changer  בענף הנדל"ן ומעניקה ליזמים הזדמנויות של פעם בחיים.
  • למביני עניין: בעוד ששוק הנדל"ן רווי בעסקאות, לא פשוט למצוא אחת שמוביל אדם שהוא אוטוריטה עסקית וכבר הוביל עסקאות שהניבו ללקוחותיו רווחים מרשימים. 

טופס ליד

  • לשיחה עם נציג אודות  אודות iNadlan

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.